Watsapp Destek Hattı 05321609916
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında Bilgisayar alanında çalışmalarına başlayan Cihan Bilişim, kablosuz sistemler alanında yaptığı çalışmalar üzerine 2010 yılında “Cihan Bilişim Teknolojileri” olarak faaliyete başlamıştır.

Cihan Bilişim; Wireless adı altında ağırlıklı olarak kablosuz sistemler olmakla beraber  bilgisayar donanımı  alanlarında da faaliyet gösteriyor. Kablosuz sistemlerin kullanım alanları değişse de genel olarak iletişim ve eğlence üzerine özelleştirilmiş projeler üreten firmamız, kurulum aşamasının en başından en sonuna kadar her noktasıyla kendisi ilgileniyor. İnşaat firmaları, oteller, restaurantlar gibi kurum ve işletmeler için projeler tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Her projeye farklı bir gözle yaklaşan Cihan Bilişim böylece kalitesini sürekli arttırmakta ve beklenen hizmeti sağlayabilmektedir.

Kreatif özellikleri son derece tatmin edici olan proje direktörleri ve kurulum aşamasını “sıfır problem” söylemi üzerinde şekillendiren teknik ekibiyle kesin çözüm üreterek, yarattığı projelerde teknik desteği de yine kendimiz sağlıyoruz. En üst düzeyde sorumluluk hisseden ekiplerimiz, müşteri memnuniyetinin temel kural olduğunun farkında ve gerek projelendirme çalışmalarında gerekse kurulum çalışmalarında sürekli son teknoloji cihaz ve yazılımları kullanarak verimi en yüksek noktada tutmaya ve devamlılığı sağlamaya çalışıyoruz.

Özellikle satış sonrası verdiğimiz destekle müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutuyoruz. Bütün müşterilerimiz her türlü sorunu için firmaya kolayca ulaşabiliyor ve en kısa zamanda çözüm için ideal şartları yaratarak sonuca varıyoruz.

Cihan Bilişim  olarak bizler sektöründe lider ve yönlendirici bir kuruluş olmak için çalışmaktayız. En genel prensibimiz her alanda spesifik projeler yaratarak en etkin çözümü sunmak ve bu çözümlerin işlevselliğinde verim düşüklüğüne sebep olabilecek sorunları ortadan kaldırmak için teknik destek sağlamak.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et