Watsapp Destek Hattı 05321609916
Sepetim 0,00 TL
Hizmetlerimiz

Point to Point ( Noktalar arası ) P2P

 

Bu model'de karşılıklı 2 noktayı birbirine bağlayabiliyoruz. Bu uygulamada noktalardan biri merkez yani AP (ACCESS POINT) olacaktır. Diğer noktamız ise client (istemci) yani CPE olacaktır.

NoktadanNoktayaBağlantıiçin:Resmi Kuruluşlar, Belediyeler, Hastaneler,toplu kullanımiçinidealdir.Aynı zamandauzakofisbinalarıbağlamakiçinkullanılabilir.Kurulumukolaydır,kablosuzprojeleriiçinmaliyetsiz etkin birçözümdür.NoktadanNoktayaBağlantınoktaları,bina dışıerişimnoktalarıveDSLanahtarlarıiçingeniş bantomurgasıolarakçalışabilir.NoktadanNoktayaBağlantıDSLanahtarlarıveyönlendiricileriiçingeniş bantomurgasıolarakfiberoptikşebekekapasitesivedağıtmakiçin de kullanılabilir.

 

Açık alanda 30 km kadar yüksek hızda bağlantı

Ayrıca : Şantiyeler'de uzak mesafe büroların kablosuz bağlanması : internet, data akarımı, ip kamera ve uzaktan erişim sistemlerin bağlanması ile kablosuz olarak faydalar sağlamaktadır. Sabit hat kirası gibi giderleri ortadan kaldırır.

Point to Multipoint ( Noktadan çok Noktaya) P2MP

NoktadançokNoktaya: En az 3noktayı birbirine bağlayabiliyoruz. Bu uygulamada noktalardan biri merkez yani AP (ACCESS POINT) olacaktır. Diğer noktalarımız ise client (istemci) yani CPE olacaktır.

 

NoktadançokNoktayaBağlantıiçin:Resmi Kuruluşlar, Belediyeler, Hastaneler,Kurumsalbağlantıiçinidealdir.Aynı zamandabirden çokuzakofisbinalarıbağlamakiçinkullanılabilir.Kurulumukolaydır,kablosuzprojeleriiçinmaliyetsiz etkin birçözümdür.NoktadançokNoktayaBağlantınoktaları,bina dışıerişimnoktalarıveDSLanahtarlarıiçingeniş bantomurgasıolarakçalışabilir.NoktadançokNoktayaBağlantıDSLanahtarlarıveyönlendiricileriiçingeniş bantomurgasıolarakfiberoptikşebekekapasitesivedağıtmakiçin de kullanılabilir.

 

Açık alanda 30 km kadar yüksek hızda bağlantı 108mbs

 

Ayrıca : Şantiyelerde birden çok uzak mesafe büroların kablosuz bağlanması :internet, data, ip kamera ve uzaktan erişim sistemlerin bağlanması ile ile kablosuz yönetebilir olarak faydalar sağlamaktadır. Sabit hat kirası gibi giderleri ortadan kaldırır.

 

 

Kablosuz Ağ Sistem Kurulumları, Hotspotlar, IP Kamera Sistemleri

 

 

 

Açık ve Kapalı alanda kablosuz ağ projelerinizdeücretsizdestek verilmektedir.

Hotspot, ip kamera ve data aktarım sistemleri için :

Tel/ Fax: 0224 234 19 28 GSM : 0536 827 65 99

info@bizdekaliteli.com

KablosuzRüyaMakinesi : Ubiquiti UBNT RouterStation PRO Mainboard

Açık ve Kapalı AlanlardaKablosuz Ağ Sistemlerinde:

Hotspot, Güvenlik Duvarı, Trafik Limitleme,Point to Point,Point to Multipoint,

IP Kamera Sistemleri, Bridge'ler, Data Aktarım Sistemleri, Log Tutma,

3 Adet Mini PCi Kart Yuvası ile Mükemmel Wirelesssistem Projelerin

Vazgeçilmez Cihazı 680MHz CPU (Option to overclock to 800) işlemci ile

Geniş Kapsama Alanı ve Mükemmel Hassasiyet

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et