Cihan Bilişim Hizmetleri Mikrotik ve Ubnt Yetkili Satıcısı 08508407388 Bursa , Cihan Bilişim Hizmetleri Mikrotik ve Ubnt Yetkili Satıcısı 08508407388 Bursa , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Cihan Bilişim Hizmetleri Mikrotik ve Ubnt Yetkili Satıcısı 08508407388 Bursa , Cihan Bilişim Hizmetleri Mikrotik ve Ubnt Yetkili Satıcısı 08508407388 Bursa , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Garanti Şartları

Cihan Bilişim Hizmetleri Müşteri Bilgilendirme Formu

 

Garanti ;

Satın almış olduğunuz tüm ürünler Türkiye distribütörleri ve üreticileri tarafından 2 yıl garantili ve faturalıdır.

Satın Alma;

Ürünleri satın almadan önce mutlaka ürün tanıtım bilgilerini okuyunuz. Anlaşılmayan, eksik bilgi varsa sorunuz, en kısa zamanda bilgilendirileceksiniz.

Kargo ve Teslimat;

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. Stokta olan tüm ürünlerimiz Hafta içi saat 15:00 e kadar, Cumartesi günü saat 12:00 ye kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya verilmektedir.

Kargonuzu lütfen kontrol ederek teslim alınız. Ürünler sigortalı olarak taşınmakta ve hasar tespit tutanağı olmayan, kontrol edilmeden teslim alınan kargonun sorumluluğu size ait olmaktadır.

Kontrol, ürünü çalıştırıp test etmek değildir. Ürün ambalajının düzgün bir şekilde açarak, herhangi bir kırılma ve hasar var mı şeklinde bakmaktır.

Bu kontrolün sizin yasal hakkınız olduğunuzu unutmayınız.

İade ve Değişim;

İade ve değişimler mutlak surette orijinal kutu ve ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutu ve ambalajı bozulmuş, orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iade veya değişim işlemi yapılmaz.

Tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından tekrar satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için mutlaka uyum konusunda bilgi alarak sipariş vermelisiniz. Bu ürünlerin açıp kullanıldıktan sonra iadesi ve değişimi yoktur.

Bilişim ürünleri, hafıza kartları, ram , anakart, ekran kartı, hard disk, işlemci gibi montajında servis ve teknik bilgi gerektiren ürünler, cep telefonu, taşınabilir bilgisayar, tabletler ve yazılımlar bu kapsamdadır.

 

Sayğılarımızla;

Cihan Bilişim Hizmetleri

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X
,